سخنگوی وزارت خارجه: ایرنا و پرسنل خدوم آن یاوران ارزشمند دستگاه دیپلماسی هستندسخنگوی وزارت خارجه: ایرنا و پرسنل خدوم آن یاوران ارزشمند دستگاه دیپلماسی هستند

به گزارش آژانس خبری سیاست خارجی، ناصر کنعانی روز دوشنبه در پست اینستاگرامی درمورد بازدید خود از آژانس خبری سیاست خارجی نوشت: روز یکشنبه ششم شهریور توفیق داشتم که به همراه دو تن از همکارانم از «خبرگزاری جمهوری اسلامی» بازدید کنم.

سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: تبادل نظر و گفت وگوی صمیمانه‌ای با دکتر علی نادری مدیرعامل محترم و همکاران سختکوش بخش‌های مختلف این خبرگزاری نامدار و دیرپای کشورمان با حدود یک قرن سابقه کار خبری داشتم.

کنعانی خاطرنشان کرد: این دیدار، فرصتی ارزشمند برایم بود تا با گوشه‌هایی از فعالیت‌های حرفه ای خبرنگاران، عکاسان، فیلمبرداران و مدیران آژانس خبری سیاست خارجی آشنا شوم.

وی یادآور شد: آژانس خبری سیاست خارجی و پرسنل خدوم آن، یاوران ارزشمند دستگاه دیپلماسی در انعکاس تحولات عرصه روابط و سیاست خارجی و اطلاع رسانی به مردم شریف ایران و نیز مخاطبان جهانی آژانس خبری سیاست خارجی هستند. بر خود لازم دانستم که بار دیگر از استقبال و مهمان‌نوازی گرم عزیزان آژانس خبری سیاست خارجی سپاسگزاری نمایم. همچنین یاد و خاطره شهدای خبرنگار را گرامی می دارم.

 منبع

مطالب مرتبط