خرید بک لینک مطمئن

بسیاری از افرادی که به تازگی سایت خود را راه اندازی کرده اند و تجربه کمی در سئو دارند ، سعی می کنند تمام امور مربوط به بهینه سازی سایت ، لینک سازی ، تحلیل و بررسی سایت و … همچنین اگر بصورت جداگانه درخواست ثبت بکلینک بصورت ماهیانه یا درج رپورتاژ را دارید می توانید باتوجه به دسته بندی های زیر وب سایت موردنظر خود را انتخاب نمایید و به ما از طریق لینک ثبت درخواست به ما اطلاع دهید. مثلا اگر یک سایت فروش کیف و کفش دارید باید از فروشگاه های اینترنتی یا سایت های نقد و بررسی پوشاک لینک دریافت کنید. در سال 2020 اگرچه بک لینک ها در رتبه سایت در گوگل تاثیر دارند ، اما نه مانند گذشته و وضعیت لینک سازی بسیار پیچیده شده ، یعنی شما زمان خرید بک لینک باید به بسیاری از معیارها توجه کنید و با بررسی و ارزیابی کیفیت بک لینک ، نسبت به ثبت آن تصمیم گیری کنید. طبق قوانین و اصول سئو ، لینک ها باید بصورت طبیعی ساخته شوند ، پس در هنگام خرید باید به تعداد صفحات وب سایت ، موضوع آن ، محتوای صفحات ، محل درج بک لینک و …

بک لینک ها می توانند لینکهای متنی یا حتی تصویری باشد و نه تنها موجب افزایش درک کاربران و موتورهای جستجو از صفحه هدف می شود ، بلکه اگر از سایتهای معتبر دریافت شود باعث بالارفتن اعتبار و افزایش اطمینان صفحه لینک گیرنده می شود و اگر انکرتکست مربوط به موضوع وب سایت شما باشد ، سایت شما به ازای آن عبارت کلیدی به رتبه های بهتری در گوگل می رسد. به نظر می رسد که هرچقدر از این نوع بک لینک ها که دریافت کنید ، اگرچه تاثیری در اتوریتی و رتبه سایت شما نخواهد داشت ، درعین حال تاثیرات منفی و جریمه شدن را نیز به همراه ندارد. نوع دیگری از بک لینک ها به شبکه pbn معروف هستند و چون معمولا ساخت چنین شبکه ای زمانبر است ، بهتر است از سایر وبسایت ها خرید بک لینک pbn را انجام دهید. اگر شما نیز چنین سایتی دارید باید آگاه باشید که رقبای زیادی دارید و برای اینکه بتوانید سهم بیشتری از کاربران داشته باشید در کنار اقداماتی مثل سئو و تولید محتوا ، لینکسازی چه در سایتهای دیگر و چه شبکه های اجتماعی بسیار سودمند است.

همانطور که پیش تر توضیح دادیم ، یکی از نکات بسیار مهم هنگام خرید بک لینک ، توجه به ارتباط موضوعی میان سایت شما و وبسایتی که قصد دریافت لینک از آن را دارید می باشد. همچنین به علت بالا بودن پیج رنک و دامین اتوریتی سایتهای خبری ، می توانید اتوریتی و رنک و رتبه سایت خود در گوگل را بالا ببرید. سایت شما اگر در حوزه فروش تجهیزات ورزشی ، اخبار ورزشی ، آموزش، مربی ، باشگاه های ورزشی و موارد مشابه فعالیت دارد به راحتی می توانید با چند بکلینک باکیفیت مخاطبان بیشتری را جذب کنید. پس از بتوانید میان این دو نوع لینک تعادل برقرار کنید ، می توانید گوگل را متقاعد کنید که ساخت بک لینک ها کاملا طبیعی انجام شده. برای آشنایی با لینک اسپم و شناسایی این نوع لینک مقاله بک لینک اسپم چیست؟ معمولا این سایتها ، مثل ویکی پدیا ، منبع اطلاعاتی قابل اعتماد و محبوبی برای کاربران شناخته می شوند. ضمن اینکه شرکتهای سئو ، تجربه و دانش بیشتری در این زمینه دارند و شما را از اشتباهات لینک سازی منع می کنند و امکان خطا و جریمه توسط گوگل کاهش می یابد.

دقیقا مانند نقشی که شبکه های اجتماعی ایفا می کنند ، وبسایت های پربازدید و بزرگ هم می توانند تعداد زیادی مشتری بالقوه برای شما تامین کنند. در منوی سمت راست و قسمت links می توانید تمامی سایت هایی که به دامنه شما لینک داده اند ، به چه تعداد از صفحات سایت شما لینک داده اند ، از چه تعداد از صفحات هر دامنه به سایت شما بک لینک داده شده را متوجه می شوید. مشخص می شود و لینک هایی هستند که ربات ها و خزنده های موتور جستجو از آنها تبعیت نمی کنند.یعنی به طور کلی ، گوگل آنها را دنبال نمی کند. آسیب به صفحات سایت: برخی از وب سایت هایی که بک لینک می فروشند، پولی را می پذیرند ممکن است توسط گوگل شناسایی و جریمه شوند. خدمات طراحی و تبلیغات یکی از کسب و کارهایی است که بنا به ماهیت آن از مدت ها قبل در اینترنت و بصورت آنلاین انجام می شود. Pagerank گوگل الگوریتمی است که برای پی بردن به اهمیت وب سایت های مختلف ، بک لینک ها را تجزیه و تحلیل می کند.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد گلد لینک بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

مطالب مرتبط