امیرعبداللهیان: مقابل زیاده خواهی غرب در مذاکرات از اقتدار کشور استفاده کردیمامیرعبداللهیان: مقابل زیاده خواهی غرب در مذاکرات از اقتدار کشور استفاده کردیم

به گزارش حوزه پارلمانی آژانس خبری سیاست خارجی، حسین امیرعبداللهیان  امروز برای بررسی مسائل مربوط به مذاکرات در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حضور یافت و در جمع خبرنگاران گفت: در این جلسه سوالات اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس راجع به صدور قطعنامه شورای حکام آژانس مورد بررسی قرار گرفت.

وزیر امور خارجه بیان داشت: ایران برابر رفتار مبتنی بر منطق طرف مقابل در چارچوب منطقی، ابتکارات و ایده های خود را ارائه و به آن عمل کرده است.

وی افزود: هرگاه طرف مقابل ایران در مذاکرات هسته‌ای زیاده خواهی کرده، از ابزارها و اقتدار کشور استفاده کردیم تا بداند، منافع و آسایش و رفاه ملت ایران برای ما مهم است و در این زمینه به تمام تلاش خود ادامه می دهیم.

امیرعبداللهیان بیان کرد: امیدواریم در مجموعه اقداماتی که برای بازگرداندن همه طرف‌ها به توافق هسته‌ای موسوم به برجام انجام می‌شود، اقتدار کشور، مطالبات و انتظارات مردم و نحوه پیگیری آن حفظ شود؛ مردم همواره ضمن اینکه بر حفظ کامل حقوق کشور در عرصه بین الملل تاکید دارند اما حفظ این حقوق را با رعایت همه خطوط قرمز از ما مطالبه می کنند.منبع

مطالب مرتبط